Amazing View Rooms In Old Town

Amazing View Rooms In Old Town Krakow розташовані за 10 хвилин їзди машиною від Вавельського замку і пропонують гостям Wi-Fi як для бізнесу, так і для відпочинку. Апартаменти розташовані всього за 1.3 км від залізничного вокзалу Kraków Main та за кілька кварталів від автовокзалу Radio Krakow 01.

З вікон Amazing View Rooms In Old Town відкривається вид на місто, до послуг гостей балкон. Для більшого комфорту в помешканні є душ.

Гості, які зупиняються в апартаментах, можуть користуватися зручностями для самостійного приготування їжі, зокрема холодильником і скляним посудом.

Гості можуть дістатися до Старого міста, що знаходиться в межах 16-хвилинної прогулянки від апартаментів. Ворота Святого Флоріана знаходиться лише за 1.3 км. Найближчий аеропорт - імені Яна Павла II "Краків-Балиці", до якого 20 хвилин їзди на машині.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Amazing View Rooms In Old Town Краків
City Center Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

City Center Apartment

5.8
Непогано 262 відгуки
0 м від помешкання
USD 55 USD 50
за ніч
Classy Rooms In Old Town
Ціна лише для моб. пристроїв

Classy Rooms In Old Town

4.6
Непогано 797 відгуків
0 м від помешкання
USD 14 USD 13
за ніч
777 Apartaments
Ціна лише для моб. пристроїв

777 Apartaments

8.2
Дуже Добре 101 відгук
117 м від помешкання
USD 96 USD 86
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Яна Павла II "Краків-Балиці"
    16 км

    Залізничні вокзали

    Центральний залізничний вокзал Кракова
    1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Охорона

    В номерах

    • Опалення

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У квартирі Amazing View Rooms In Old Town можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Amazing View Rooms In Old Town не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Amazing View Rooms In Old Town розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Kraków Main розташований всього за 1.3 км від квартири Amazing View Rooms In Old Town.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Яна Павла II "Краків-Балиці"
    16 км

    Залізничні вокзали

    Центральний залізничний вокзал Кракова
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Amazing View Rooms In Old Town Краків

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити